firma

Firma ITAL SYSTEM rozpoczęła swoją działalność 18 sierpnia 1992 roku. W początkowym okresie funkcjonowania zajmowaliśmy się importem i dystrybucją krzeseł z Włoch. Z czasem nasza działalność ewoluowała w kierunku produkcji krzeseł. Większość środków pochodzących ze sprzedaży była inwestowana w rozwój firmy. Stopniowo zwiększaliśmy naszą ofertę, opracowywaliśmy nowe wzory krzeseł. Rozbudowie podlegał park technologiczny oraz infrastruktura budowlana obejmująca hale produkcyjne i magazyny. Zwiększeniu ulegała także liczba zatrudnionych pracowników.

Dziś ITAL SYSTEM to nowoczesne przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją krzeseł i stołów szkolnych oraz gastronomicznych. Oferujemy Państwu szeroką gamę modeli o dużym wyborze kolorystycznym i bogatym wzornictwie. Na wybrane produkty posiadamy atesty wytrzymałości i zgodności z Polskimi Normami.Naszą misją jest tworzenie nowoczesnych i indywidualnych linii stylistycznych, będących w zgodzie z bezpieczeństwem i zdrowiem człowieka. Dynamika działań, kreatywność oraz lojalność względem naszych klientów są cechami, które od lat krzewimy w swoim gronie, i według których stale je powiększamy. Nasze atuty to solidność, wiarygodność, terminowość oraz przystępne ceny.

W 2006 roku została wyodrębniona z przedsiębiorstwa spółka, zajmująca się produkcją metalowych konstrukcji, elementów i części dla branży meblarskiej. Spółka współpracuje m.in. z dostawcami szwedzkiego koncernu IKEA.